Меню
Количка

Приходен касов ордер, вестник A5, 100 листа

Приходен касов ордер, вестник A5, 100 листа
Приходен касов ордер, вестник A5, 100 листа
Описание на продукта: Приходен касов ордер с перфорация, вестникарска хартия, А5 100 листа на блок
20 бр. = 1 стек

1.56лв.
без ДДС: 1.30лв.
  • В наличност: В наличност
  • Марка: Вега 33
  • Код: 112105011-1-1400